verkleinen   vergroten    Print deze pagina



Frank Timmermans, cursusleider en hoofddocent
Fysio- en Manueel Therapeut - CGIMS.
Uplands Physiotherapy Clinic / 115-166 Power Street / Penticton, B.C. Canada V2A 5W9 
Tel:  +12507703235
E-mail: uplandsphysio@shaw.ca

Artikelen van en congressen georganiseerd door Frank Timmermans: 

 


Instructeurs dry needling en ook de provinciale begeleiders: 

Drenthe Aalt Kappert

 

ajkappert@live.nl

 

Flevoland zie onder Utrecht/Gelderland  
Friesland

Jurjen Ament

 

jurjen@lwdzuid.nl

 

Gelderland

Diana Deume

Joyce van Wijnen

Jules Reintjes

 

info@fysiotherapiebijsteren.nl

 

 j.reintjes@planet.nl    
 

Groningen

 

Aalt Kappert

 

ajkappert@live.nl
Limburg Ronald Kusters info@fysiokusters.nl

 

Noord Brabant

 

Regio Oost - Jan Bennenbroek

Regio Oost - Susan Looijmans

Regio West - Koos Kempe

 

fysio@bennenbroek.nl

fysio@bennenbroek.nl

fysiokempe@zeelandnet.nl

Noord Holland

Ben Taman

Henk van Sabben

 

 

btmtaman@mac.com

hvsabben@icloud.com

 

 

Overijssel

Joke Kroon

Lotte van den Bosch

aeolusjoke@live.nl

lotte@fysiovdbosch.nl

Utrecht

Saskia Drost

Willem van den Broek

 

s.drost@antoniusziekenhuis.nl

info@podocentrum.nl

 

Zeeland

Koos Kempe

Piet van Liere

 

fysiokempe@zeelandnet.nl

info@pvanliere.nl

 

Zuid Holland

Aukje van Leeuwen

Dannis van den Berg

 

fysio.leeuwenberg@planet.nl

Belgie

Alain Steverlynck

Ronald Kusters

alain@imft.org

info@fysiokusters.nl

 

Caribisch Nederland

Aruba, Curacao en St. Maarten

 

Rob van Wageningen

 

r.g.van.wageningen@gmail.com



up