Gebruik van cookies
Dryneedling.nl

Dryneedling.nl gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar onze cookies pagina. Bij akkoord geeft u Dryneedling.nl toestemming voor het gebruik van noodzakelijke, functionele en optimale cookies op onze website. Als u meer wilt weten over hoe wij omgaan met uw persoonsgegevens, raadpleeg ons privacyreglement.



verkleinen   vergroten    Print deze pagina



Frank Timmermans, cursusleider en hoofddocent
Fysio- en Manueel Therapeut - CGIMS.
Uplands Physiotherapy Clinic / 115-166 Power Street / Penticton, B.C. Canada V2A 5W9 
Tel:  +12507703235
E-mail: uplandsphysio@shaw.ca

Artikelen van en congressen georganiseerd door Frank Timmermans: 


Instructeurs dry needling en ook de provinciale begeleiders: 

Drenthe Aalt Kappert

 

ajkappert@live.nl

 

Flevoland zie onder Utrecht/Gelderland  
Friesland

Jurjen Ament

 

jurjen@fynnfysio.nl

 

Gelderland

Diana Deume

Joyce van Wijnen

Jules Reintjes

 

info@fysiotherapiebijsteren.nl

 j.reintjes@planet.nl    
 

Groningen

 

Aalt Kappert

 

ajkappert@live.nl
Limburg Ronald Kusters ronald@pmcoudgeleen.nl 

 

Noord Brabant

 

Regio NB Oost - Jan Bennenbroek

Regio NB Oost - Susan Looijmans

Regio NB West - Koos Kempe

 

fysio@bennenbroek.nl

fysio@bennenbroek.nl

fysiokempe@zeelandnet.nl

Noord Holland

Jurjen Ament

Henk van Sabben

 

 

jurjen@fynnfysio.nl 

hvsabben@icloud.com

 

 

Overijssel

Joke Kroon

Lotte van den Bosch

aeolusjoke@live.nl

lotte@fysiovdbosch.nl

Utrecht

Saskia Drost

Willem van den Broek

 

s.drost@antoniusziekenhuis.nl

info@podocentrum.nl

 

Zeeland

Koos Kempe

Piet van Liere

 

fysiokempe@zeelandnet.nl

info@pvanliere.nl

 

Zuid Holland

 

Aukje van Leeuwen

Dannis van den Berg

 

fysio.leeuwenberg@planet.nl

Belgie

Alain Steverlynck

Ronald Kusters

alain@imft.org

info@fysiokusters.nl

 

Caribisch Nederland

Aruba, Curacao en St. Maarten

 

Rob van Wageningen

 

r.g.van.wageningen@gmail.com



up